Geniet van al het moois... in de miljoenenstad Londen!
Ga voor een super dag in Londen! In een comfortabele bus wordt je naar Londen gereden en in de vroege ochtend kom je aan in deze prachtige stad. Na een korte stadstour kun je op eigen gelegenheid de stad gaan verkennen.
Ga voor een 'fabulous day' in Londen en ontdek deze prachtige stad.

Geniet van al het moois... in de miljoenenstad Londen!
Hello Londen!
Geniet van al het moois... in de miljoenenstad Londen!
- Busretour per luxe touringcar naar Londen
- Rondtour door Londen (onder voorbehoud)
Londen
Of je nu wilt gaan voor "sight-seeing", voor musea of lekker shoppen: Londen has it! De hoofdstad van het Verenigd Koninkrijk heeft zoveel te bieden dat iedereen hier een onvergetelijke tijd zal hebben! Je verblijft minimaal 9 uur in de stad dus proef "fish and chips", stap eens in de Londen Eye en beleef nog veel meer! Je bent in Londen op de dag die je boekt, je vertrekt in de avond/nacht ervoor.
Busreis
De citytrip begint in de avond/nacht. Je vertrekt vanaf je gekozen opstapplaats naar Calais of Duinkerken. De prachtige stad Londen bereik je via de Eurotunnel of via de Ferry. Eenmaal aangekomen in Londen krijg je een korte citytour. Werp alvast een blik op de Tower Bridge, Buckingham Palace, de Londen Eye, de Big Ben en Westminster Abbey. Of wat dacht je van Piccadilly Circus en Trafalgar Square. Na de tour zet de chauffeur je af bij Victoria Embankment.
Je kunt kiezen uit volgende opstapplaatsen:
Antwerpen, Brussel, Gent en Lummen.
Klik hier voor een overzicht van de vertrektijden en aankomstdata
Dit arrangement is het gehele jaar geldig, dus ook in de kerstperiode (m.u.v. de nieuwjaarsreis).
Dus: enjoy the city!
Goed om te weten:
- Dit arrangement is exclusief € 15,- reserveringskosten per boeking, € 2,50 calamiteitenfonds per boeking, € 5,- p.p. SGR toeslag en eventuele brandstoftoeslag
- Je dient in het bezit te zijn van een geldig paspoort. Vanaf 1 oktober 2021 is reizen naar het Verenigd Koninkrijk niet meer mogelijk met een ID-kaart
- De opstapplaatsen, dagen en stadstour zijn onder voorbehoud
- Voor dit arrangement geldt geen minimumleeftijd. Een minderjarige reiziger verklaart, door het maken van de boeking toestemming te hebben van ouder(s) of voogd(en)
Cadeaubon: | Dagtrip naar Londen |
Duur: | Een dag |
Waar: | Londen, Engeland |
Wanneer: | Zaterdag, maandag of donderdag |
Prijs: | 104,65 per persoon |
Referentienr.: | 2921 |
Ontvang dit cadeau hoe en wanneer je wilt:

In geschenkverpakking
De cadeaubon is altijd inclusief mooie geschenkverpakking. Rechtstreeks naar de ontvanger of jezelf, verstuurd via brievenbuspost.
SurpriseMovie
Verras de ontvanger via WhatsApp of e-mail met de SurpriseMovie en digitale cadeaubon. Bekijk het voorbeeld!

Digitale cadeaubon
Een PDF om direct zelf te printen of te e-mailen naar de ontvanger. Wel zo makkelijk!
Ontvang dit cadeau hoe en wanneer je wilt:

In geschenkverpakking
De cadeaubon is altijd inclusief mooie geschenkverpakking. Rechtstreeks naar de ontvanger of jezelf, verstuurd via brievenbuspost.
SurpriseMovie
Verras de ontvanger via WhatsApp of e-mail met de SurpriseMovie en digitale cadeaubon. Bekijk het voorbeeld!

Digitale cadeaubon
Een PDF om direct zelf te printen of te e-mailen naar de ontvanger. Wel zo makkelijk!
Sfeerimpressie
-
Na aankomst bezoek je middels een bustour vele bezienswaardigheden van Londen...
-
Ontdek de stad vanaf grote hoogte...
-
Wandel door de idyllische wijken...
-
Aanschouw de bekende wisseling van de wacht...
-
Je bent natuurlijk vrij om je eigen programma in te delen...
Locatie
Info & levertijd van je cadeau

Zelf datum kiezen

Snelle levering

Direct digitaal

Kwaliteitsgarantie

Feestelijk verpakt

Personaliseren
Anderen bekeken ook...
Anderen bekeken ook...
Locatie: Parijs & Londen
Locatie: Parijs, Frankrijk
Locatie: Canterbury, Engeland